از کجا شروع شد...

حدود ۱۵ سال می‌گذره از وقتی که مهندس سلگی تو مبحث سیستم‌های حفاظتی و نظارتی شروع به کار کرد. مثل خاطرات خیلی از افراد دیگه، ایشون هم از یه مغازه‌ی کوچیک با چندتا دوربین و چندتا دزدگیر شروع کرد. برای نصب‌ها خودش بود؛ اما بعد از چند وقت که سرش شلوغ‌تر شد یه نیروی کمکی آورد پیش خودش ولی چیزی که می‌خوام بگم اینه که علاقش به این تکنولوژی تمومی نداشت برای همین شروع کرد که دوربینای متفاوت رو که معمول بازار نبودن رو تست می‌کرد تا ببینه کدوم دوربین چه چیز جدیدتری برای ارائه داره؛ خلاصه همینطوری شد که بعد از یه مدتی کار دیگه فقط دوربین‌های با کیفیت بالا رو معرفی کرد و اصلا سراغ کالاهای نامرغوب نرفت.
همیشه سعی کرد که با تکنولوژی‌های روز دنیا خودش رو بروز کنه برای همین وقتی شبکه‌های اجتماعی شروع به قیام کردن اون هم بیکار ننشست و شروع کرد تا از پتانسیل این مهم استفاده بکنه؛ اسم کانال و پیجش رو گذاشت “حفاظت مشاور” و شروع کرد به، در اختیار گذاشتن تمام تجربه‌هایی که تو این سال‌ها بدست آورده بود و طولی نکشید که تو خیلی از شهرهای ایران این اسم رو شناخته شده کرد.
الان هم که بخاطر درخواست‌ها و اینکه پتانسیل بازارها و فروشگاهای اینترنتی از دست نره یه فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کرد تا بتونه کالاهای مرغوب، تست شده کنار کالاهای مشابه و همینطور اینکه شما عزیزی که داری اینو می‌خونی بتونی بهترین انتخاب رو داشته باشی، حفاظت مارکت رو بنا کرد.
امیدوارم که از خریدت راضی باشی

از طرف مجتبی رشیدی عضوی از خانواده SoloTech.ir

« نمادها و مجوزهای ما »

دیدگاه‌ها